אל תהיה תוכי, תהיה טוקן

אמר פעם חכם גדול חובב ציפורים צבעוניות. ומה שחכם אומר, צריך לעשות. עשר שנים עברו מאז שהתאהבתי בעולם השיווק, ניהלתי מערכי שיווק והענקתי ייעוץ וליווי לאחד מהגופים הגדולים ביותר בישראל.

ואז החלטנו להגשים חלום ולעבור לגור אי שם בערבה. אם כבר חלום אז עד הסוף. בתחילת שנת 2023 פתחתי את סטודיו יובה שמשלב בין תכנון, עיצוב ומיתוג אתרים לבין ייעוץ שיווקי אסטרטגי. בזכות הניסיון והמומחיות הזו, הלקוחות שלי ממש לא נראים כמו תוכי ובולטים הרבה מעל המתחרים שלהם. 

Studio Yuva

web design & development

Be The
Right
Choice

שותפים לדרך

שמור במיוחד בשבילך!
שמור במיוחד בשבילך!

מה עושים בסטודיו

מיתוג, עיצוב ובניית אתרים שעוזרים לבעלי עסקים להתאמץ פחות ולהרוויח הרבה יותר. מה הסוד בטח רצית לשאול? ובכן, פיצוחים.

זאת אומרת, שם זה מתחיל- מחקר לקוח, ניתוח מתחרים והיכרות כל כך מעמיקה עם השוק עד שיתחשק לך לכתוב ערך בויקיפדיה מכל מה שנגלה.

ואז, מתחיל הכיף האמיתי. המשימה: למתג אותך עם אתר שיבדל אותך מהמתחרים עד כדי כך שהקהל שלך יהיה רק שלך כי למה לו לרעות בשדות זרים כשהטוב ביותר מונח לו מול העיניים?

לפינלה, נדבר על אסטרטגיית השיווק שלך כי האתר שאבנה לך הוא לא עוד v שצריך לסמן, הוא יהלום חדש שהולך לנצנץ את העסק שלך בדיגיטל.

 

מה לא עושים סטודיו

אתרים בסיסיים שבתכל׳ס לא הולכים להרים את העסק שלך ואולי אפילו יגרמו לו נזק תדמיתי. כלומר, אם זה מה שחיפשת, אז יש אחרים שנותנים את השירות הזה ובמחיר זול יותר. 

יש לי אלרגיה לא מאובחנת לאתרי צ׳ק וגמרנו, והאמת? אף פעם לא הבנתי למה עסקים מקימים אתר אם לא בשביל להתגאות בו.

Lighting Up Your Business

חייבת לספר לך על הביקורות המדהימות על האתר! אנשים עפים ואני לא מפסיקה לקבל מחמאות

המקצועיות, הסבלנות וההדרכה שלך לא יסולאו מפז והרעיונות שלך פשוט מעולים. את הכי טובה שיש! תודה על אתר פשוט אדיר לעמותה שלנו.

מדהים מדהים! קלעת בול! אני מתרגשת שהצלחת לדייק אותי דרך העיצוב. את מדהימה.

האתר שיובל בנתה לי כבר שנה וחצי באוויר ולא מפסיק להביא לי לידים איכותיים. אני כבר לא צריך לנהל שיחות מכירה ארוכות, האתר עושה לי את העבודה ואני יודע שהתדמית שהרווחתי במהלך הזה ממקמת אותי מעל נותני שירותים דומים לי בכמה רמות.

כיף להכיר

אני יוּבָל קְרֶל

אני הבעלים של סטודיו יובה ומתמחה בבניית תדמית דיגיטלית לעסקים קטנים ובינוניים. 

רואה את הברק בעיניים בתמונה שלי כאן? זה לא כי אני אוהבת להצטלם (אני לא) אבל הצילומים היו יום אחרי שאתר חדש שבניתי עלה לאוויר ומה אני אגיד לך? אני עושה את מה שאני אוהבת.

מאז 2016, ניהלתי מערך שיווק בחברה להשקעות נדל׳׳ן, ליוויתי וייעצתי לקופת חולים כללית, עבדתי עם משרדי שיווק ופרסום וכיום, לצד הסטודיו, אני מרצה לשיווק בתכנית לימוד אוניברסיטאית בינלאומית. 

אם אנחנו בקטע של רשמיות אז זה לגמרי הזמן להשאיר פרטים בטופס. אבל בינינו, לא עדיף שנדבר בוואטסאפ? הוא אפילו נמצא במרחק של לחיצת כפתור 

The Right Choice