שִׁיווּק שעובד.

תכנית פעולה עם צעדים ברורים לעסק

תכנית שיווק
פשוטה וחכמה

מותאמת לעסק שלך. אם חיפשת קורס או סדנה מרובת משתתפים כדי ללמוד על שיווק, אז תכנית הליווי שלי היא לא הכתובת. הליווי והייעוץ שאני נותנת מכוונים לבעלי עסקים שרוצים להתאים את השיווק לעסק שלהם, לצלול לתוך הפרקטיקה ולא לעסוק בתיאוריות. המטרה שלי היא, שמתוך העולם המטורף והדינמי הזה שנקרא שיווק, נזקק את התמהיל והאסטרטגיה שנכונים לעסק שלך במדויק. הניסיון שלי בתפקידי מפתח בעולם השיווק וכיועצת של אחד מגופי הבריאות הגדולים במדינה יעמדו לשירותך. אם יש דבר אחד שנסכים עליו כבר עכשיו, הוא ששיווק הוא הכרחי, אבל הוא גם משאב אנרגיה משמעותי לבעלי עסקים. 

אם חיפשת להבין איך לשווק את העסק שלך בצורה נכונה, חכמה ויעילה – הגיע הזמן להשאיר פרטים ממש כאן בתחתי העמוד ונבין יחד לאן העסק שלך יכול להגיע עם שיווק שפשוט עובד בשבילך.  

ליווי שיווקי
שמתאים לך בול.

השיווק צריך להתאים את עצמו לעסק, ולא להפך. אין שיטה אחת שעובדת בשביל כולם, אין "3 פעולות פשוטות" שאם נעשה אותן העסק ימריא בוודאות. שיווק זה תהליך, אבל כשעושים אותו נכון, עושים אותו בכיף ומגיעים למקומות הנכונים.
שנדבר?

תכנית עבודה מסודרת

נתחיל בניתוח המאפיינים של העסק ובניית קווי מסגרת לשיווק שנכון עבורך ולקהל היעד שלך. נבחר את אסטרטגיית השיווק המתאימה, נתכנן את תקציב השיווק ונבנה תכנית עבודה עם יעדים ברורים.

בניית יסודות מתאימים

נבנה תשתית נוחה ויעילה לשיווק שלך: התאמת עמודים עסקיים במדיה החברתית, בניית אתר או דף נחיתה, יצירת גאנט תוכן, פיתוח קופי וגיבוש חומרים גרפיים שישמשו אותך בהמשך.

שליטה מלאה על השיווק

נתחיל בהכשרה שלך כדי שהשליטה על השיווק תהיה בידיים שלך. נפתח את המיומנויות הנדרשות בכל סביבות העבודה: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, ניולזטר, וואטסאפ, קאנבה, מייל, שיחות מכירה ושיווק אופליין.

הרווחת שותפה לדרך!

אחרי שנבנה תשתית מסודרת ואפקטיבית לשיווק העסקי שלך ולאחר שהשליטה בכל המיומנויות הנדרשות תהיה בידיים שלך, אני אהיה שם כדי לספק תמיכה וייעוץ בכל צומת של קבלת החלטות בדרך.

הגיע הזמן
שהשיווק יתאים לך

כאן משאירים פרטים לבדיקת התאמה לתכנית הליווי וההכשרה האישית: