אַתָרִים

שגורמים ללקוחות להתאהב

נוֹכְחוּת מְנַצַחַת

בזכות אתר תדמית מדויק

נגרום לקהל שלך להרגיש ולהתרגש, רגע לפני שהם בוחרים להפוך ללקוחות. זאת הדרך לעשות את זה.

הבליינדייט

נצלול עמוק לתוך המותג, החזון והמטרות של העסק, ננתח את קהל היעד ומאפייני הלקוחות, נדבר על כל מה שצריך כדי שהאתר שלך יהיה הפנים היפות של העסק.

יש לנו מאצ'!

נאפיין את האתר ונתאים אותו ללקוחות שלך באופן מדויק. נפתח שפה עיצובית, קופי איכותי וממיר ונחליט על מבנה האתר תוך התחשבות באסטרטגיה העסקית שלך.

זה נהיה רציני

אחרי שהבנו איך אנחנו רוצים שהאתר יראה, הגיע הזמן להוציא את התוכנית לפועל ולהתחיל לבנות אותו. תכף הוא כאן ויהפוך לחלק בלתי נפרד מהעסק שלך.

פאוור קאפל

השלב האחרון, שהוא סיום של תהליך, אבל התחלה חדשה עבור אלפי לקוחות. הגיע הזמן לצאת עם נוכחות דיגיטלית מנצחת שתהפוך את הייחודיות שלך למותג מבוקש.

כאן אומרים

wow

פרויקטים נבחרים לעסקים מובחרים.

יש מיליון סיבות למה כדאי שיהיה לך אתר תדמית שבאמת מייצג את העסק ואת הייחודיות שלך. 

על 999,991 סיבות נדבר אחרי שנכיר

בנתיים, הנה 9 סיבות לבניית אתר תדמית שיגרום ללקוחות שלך להתאהב

להיות בכל זמן

אתר מאפשר לך להיות שם 24/7 בשביל הלקוחות שלך. לא משנה מתי, ביום או בלילה, האתר שלך יהיה שם בשביל להבהיר לגולשים שאת הכתובת הנכונה להם.

להיות בכל מקום

לא משנה איפה, בכל מקום בארץ ובעולם, יוכלו לחפש את האתר או תחום העיסוק שלך ולמצוא אותך בתוצאות החיפוש. אתר מאפשר לנו להגיע למחוזות שלא דמיינו.

המכירה הופכת לקלה

אתר טוב, הוא הרבה מעבר לאתר יפה. הוא ישרת בצורה מושלמת את החזון העסקי וידבר בשפה שהלקוחות יאהבו לשמוע. פנייה מהאתר נחשבת לאיכותית ובעלת סבירות גבוהה להסתיים בעסקה

הפתרון לבעיה

כשלקוח פונה לגוגל, הוא מחפש תשובות ופתרונות. האתר שלך יכול להיות הפתרון לבעיה שמעסיקה את הלקוח. בדיוק בשביל זה יש צורך באתר שבנוי נכון, שמספק תוכן ומשדר מקצועיות.

קמפיינים, Here i come

אתר או דף נחיתה הם הבסיס לשיווק מקצועי במנוע החיפוש הגדול בעולם. לפני שאתם פונים לקמפיינים ממומנים, תוודאו שיש לכם אתר שיעזור לכם להביא את התוצאות הטובות ביותר.

ביטחון ללקוחות שלך

סיימת שיחה טלפונית עם לקוח פוטנציאלי, בסוף השיחה הוא שואל אותך על המלצות ואתר ואין לך לאן להפנות אותו. אילו רק היה לך אתר מדהים שהיית יכולה להתגאות בו ולהפנות לשם...

אמינות קודמת לכל

טפו טפו טפו הרבה לקוחות מגיעים מפה לאוזן. אבל מה עם אלו שלא הגיעו מהמלצה, אלא נתקלו במודעה שלך? הם יחפשו אישורים לאמינות של העסק, וסק עם אתר נתפס כאמין מאוד.

חלון ראווה

לא כל בעלי העסקים יודעים לנהל שיחות מכירה מצוינות. לאלו שכן ולאלו שלא - אתר טוב יהיה חלון הראווה של העסק, לו הקדשת את הזמן וחשבת כיצד ראוי להציג אותו לעולם.

להפוך לאוטוריטה

אם למתחרים יש אתר, כנראה שהסיכוי שלהם להיתפס כאוטוריטות בתחום שלכם גבוה יותר. זה לא נעים ואולי לא רציונלי, אבל היי, בני אדם לא רציונליים. אפילו כתבו על זה ספר.

עשר שנים בעולם המכירות והשיווק הוכיחו לי שעסק שמשקיע במיצוב שלו כאוטוריטה יכול להתגבר על כל תחרות, גם בתחומים שנחשבים למאתגרים ביותר. כשהלקוחות שלך תופסים את העסק שלך כמקצועי, אמין ומוביל בתחומו, הבחירה שלהם בך נעשית קלה יותר. מעבר לכך, ככל שקשה יותר לבלוט בתחום מסוים, כך מי שבכל זאת מצליח לעמוד במשימה, נהנה מהצלחה גדולה יותר. כדי שהלקוחות יתחברו אליך, השיווק שלך צריך לעזור להם, להקל עליהם ולא להקשות. בניגוד לרשתות החברתיות ששם הפעילות שלנו היא דינמית ויש צורך בפרסום בקצב גבוה כדי להשיג תוצאות, אתר התדמית של העסק הוא נכס סטטי וכאשר הוא בנוי במדויק לקהל שלך, הקסם פשוט קורה.

כשאני בונה אתרי תדמית ודפי נחיתה ממירים ללקוחות שלי, אני קודם כל רואה את החזון שלהם ואת הלקוחות שלהם מול העיניים. הניסיון שצברתי בעשור האחרון בתחום השיווק והמכירות, מאפשר לי לבנות לכם אתרים שפשוט יעבדו בשבילכם. כמנהלת שיווק של חברת נדל"ן וגם כיועצת של קופת חולים "כללית" בעבר, התהליך שנעבור יחד נשען על התפיסה המקצועית שלי שהדברים הטובים באמת – נבנים ביסודיות. בשילוב של הניסיון שלי בעולם המכירות והפסיכולוגיה, לצד עיצוב וחווית משתמש, נדאג שהאתר שלך יהיה המקפצה הגדלה לעסק שלך.

נוֹכְחוּת מְנַצַחַת​?

גם העסק שלך יכול.

לאתר שיהפוך את העסק שלך לאוטוריטה, השאר/י פרטים כאן: